Новини

Реклама

дир
Засорин

Лічильник

2920112
Сегодня
Вчера
этот месяц
тот месяц
за всё время
39
303
52744
49566
2920112

Счетчик joomla

 

Як не втратити гроші при продажу нерухомості: експерт

  Для того щоб вигідно продати житлову нерухомість не треба довго чекати свого покупця.

 Об'єкт, який рекламується більше півроку, викликає у покупців побоювання.  Клієнти припускають, що власник не зміг продати квартиру раніше через завищену вартість, або наявності проблем з документами.

 Domik.ua повідомляв, що на ринку нерухомості нерідко зустрічається ситуація, коли власник завищує стартову вартість житла і «чекає» свого покупця.  Таким чином, власник квартири втрачає гроші.

 Про правила вигідного продажу житлової нерухомості розповів на своїй сторінці в Facebook Олександр Крамськой, агент з продажу нерухомості.

 «Всупереч переважній думці, що для того, щоб продати нерухомість вигідно (тобто за максимум грошей), потрібно довго і нудно чекати« свого »покупця.  Ця думка помилкова.  І веде лише до втрати грошей її власниками (і часу).

 Чому?

 Щоб не мудрувати лукаво, ми звернулися до покупців нерухомості з пропозицією подивитися квартири, які продаються вже більше півроку і ось їх узагальнені відповіді:

 «Ми не хочемо навіть дивитися ці квартири, тому що знаємо, що вони давно продаються.  А це означає, що щось з ними не так, інакше їх би давно купили.  Тобто в цих квартирах: чи ціна завищена, або з документами щось не так, або взагалі є якісь проблеми.  Загалом, дивитися їх ми не будемо ».

 Ці відповіді означають, що покупці не прийдуть.  А чим менше покупців, тим менше шансів продати і ближче той день, коли власнику доведеться знизити ціну на своє житло.

 Особливо боляче ці реалії б'ють по гаманцю власників нерухомості за часів спаду на ринку, коли з плином часу ціни на нерухомість падають.

 Проводячи аналогію з торгівлею, нерухомість, яка довго продається, те ж саме, що залежаний, що не актуальний і морально застарілий товар на складі, для збуту якого є тільки один шлях - знизити ціну.

  Ці висновки підтверджує і ріелторська практика: хочеш продати вигідно - зроби це швидко.  Причому вигідно - це і швидко, і дорого.

  Винятки з цього правила.  Іноді вони є.  Особливо на мега дорогу і / або ексклюзивну нерухомість », - йдеться в повідомленні Олександра Крамського.

  Джерело: domik.ua